"Najlepsze rzeczy w życiu, nie są rzeczami."

Art Buchwald

Witaj!

Na co dzień jestem mężem oraz tatą dwóch wspaniałych córek. Prowadzę bloga blog.e-tata.eu, gdzie opisuję nasze wspólne zajęcia. Piszę o tym co zrobiliśmy razem, ZAMIAST przesiadywać przed telewizorem. [Rozmiar: 43198 bajtów]Dzieci są wspaniałe! Tak wiele potrafią i mają wiele chęci i zapału. Trzeba w nich jednak zapalić iskrę do działania i właśnie do tego są potrzebni rodzice.
Nie pozwólcie na nudę, na bezmyślne, wielogodzinne wpatrywanie się w telewizor. Bawcie się! Rysujcie, malujcie, sklejajcie, rozmawiajcie. Czerpcie z tego radość i szczęście, ile się da. Czas płynie szybko, więc i dzieci szybko dorastają. Warto dobrze wykorzystać dany nam czas, wspólnego spędzania dzieciństwa z dziećmi. Wspólnego przeżywania radości, całą rodziną.

Napisałem tę książkę, ponieważ chciałem, aby więcej dzieci i ich rodziców bawiło się razem. Zabawa zbliża, zacieśnia więzy, daje radość i uśmiech!
Warto się bawić! Pomimo istnienia telewizji i kanałów nadających bajki non-stop, pomimo komputerów i internetu, proste gry i zabawy, są wiecznie żywe. Czasem potrzebny jest papier i ołówek, a czasami wystarczą jedynie humor i chęci!

Warto się bawić!

Pozdrawiam
Mariusz Ławicki
Możesz do mnie napisać: